Korálová voda

 

Máte rádi vodu?  A věděli jste, že je možné ji upravit tak, aby byla hodnotnější?

Voda obohacená mořským korálem sango tzv. korálová voda se vyznačuje mnoha vlastnostmi, díky kterým ji lze snadno označit jako královnu pitných vod.

 

 X2O

  

Co je to X2O?
Xtreme X2O je přírodní organický minerální komplex z nedotčeného zdroje oceánu. Nachází se v blízkosti ostrova Okinawa (Japonsko), kde se sklízí ve své přirozené formě. 

Hydratace, mineralizace a revitalizace s X2O 

"Transformujte" Vaši vodu. Dnes je tento problém populárnější než kdy jindy, protože jsou zveřejňovaný vědecké důkazy o všech známých nečistotách nalezených ve standardní upravené pitné vodě a balené vodě. Zatímco upravená voda je určitě mnohem zdravější, stále je to jen obyčejná čistá voda. Proč pít jen obyčejnou vodu, když si ji můžete transformovat? Každý sáček Xtreme X2O dodává životně důležité minerály a elektrolyty do vody. X2O pomáhá hydratovat vaše tělo na buněčné úrovni. Poskytuje zvýšení zásaditosti ve vašem organizmu. Faktem je, že Xtreme X2O je schopen transformovat standardní pitnou vodu do mnohem zdravější formy.
Transformovaná voda odstraní překyselení Vašeho organismu a tím zmírní nebo zcela odbourá Vaše zdravotní potíže. Např. bolesti hlavy, kloubů, potíže se zuby, ekzémy, plísně a mnohé další.

 

Otázky a odpovědi

Jak dlouho a jak často se má tato voda pít? Když začnete pít tuto zásaditou vodu, začne se Vám v těle neutralizovat kyselost. Tím, že jsou potraviny a tekutiny většinou kyselé je tělo denně překyselováno. Proto je potřeba pít vodu denně, aby se kyselost neutralizovala. Pokud byste přestali tuto vodu pít, tělo by se začalo znova zakyselovat a za nějakou dobu by se ocitlo ve stejném překyseleném stavu jako před použitím XtremeX2O.

Dá se předávkovat těmito minerály? Předávkovat se XtremeX20 nelze, ale doporučuje se pít vodu v poměru 30 ml na 1kg váhy člověka. Což znamená,  na 67kg váhy vypít 2litry  vody. Xtreme X2O není lék, je to kvalita vody.

Od kolika let se může tato voda pít? Voda obohacená XtremeX2O může byt užívaná dětmi a to od útlého věku. Nemůže jim  uškodit. Dokonce máme svědectví, kdy vodu pily děti už od deseti měsíců po narození. Tato voda je velmi prospěšná pro mládež, lidi středního věku i seniory. XtremeX2O je oblíbená u domácích mazlíčků.

V jakém obchodě si můžu X2O koupit? Produkt Xtreme X2O se v obchodě neprodává. Máte možnost se zdarma zaregistrovat přímo ve společnosti XoomaWorldWide a sami si nakupovat produkty za zvýhodněné ceny.

Může se někdy tento korál vytěžit? Korál Sango je chráněn japonskou vládou. Korálu se daří v mělkých vodách, kde slunce dosáhne dna oceánu. Korál stále roste.Vedle Okinawy korál žije v hloubce až 30 metrů. Průmyslově se shromažďují pouze korálová zrna v hloubce větší než 60 m - kde žádné živé korály nerostou. Sbírají se pouze úlomky korálů. Korálové útesy Okinawa jsou rozšířeny asi na 500 metrech od břehu. Zde hloubka zůstává v úrovni kolem 30 metrů. Po 500 m svah dna oceánu náhle klesá do hloubky 50 metrů. Vláda umožňuje sběr korálů v této oblasti. Partner Xoomy firma MARINE BIO CO.LTD shromažďuje tato korálová zrna ze dna moře v okolí ostrova Okinawy. To vše proto, aby byly získány nejlepší a ekologicky nejčistší mořské minerály XtremeX2O.